Përshtatës i magneteve mbyllëse Përshtatës betoni i parafabrikuar

Përshkrim i shkurtër:

Të përdorura me magnetët tanë mbyllës SAIXIN së bashku, forca e lartë, ngurtësia e mirë, dizajni i dhëmbëve me skaj të veçantë mund të mbyllë lidhjen me çakun magnetik, bashkimi i fortë, nën veprimin e forcës së jashtme nuk prodhon asnjë boshllëk, lirshëm, e bën cilësinë përfundimtare të murit të betonit. për të arritur...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Të përdorura me magnetët tanë mbyllës SAIXIN së bashku, forca e lartë, ngurtësia e mirë, dizajni i dhëmbëve me skaj të veçantë mund të mbyllë lidhjen me çakun magnetik, bashkimi i fortë, nën veprimin e forcës së jashtme nuk prodhon asnjë boshllëk, lirshëm, e bën cilësinë përfundimtare të murit të betonit. për të arritur optimalen.

Kjo seri lidhëse mund të përdoret me kuti magnetike SX-600, SX-800, SX-1000, SX-1350, gjithashtu ne mund të ofrojmë shërbim me porosi.

adaptorët tanë SAINXIN përdoren për fiksimin e shpejtë të çarjeve të dritareve dhe dyerve, grilave prej druri, mbajtëseve prej betoni me fibra dhe elementëve të tjerë grilave.

Në fakt, edhe nëse duket kaq e thjeshtë, lartësia, gjatësia, struktura, forca e çelikut, dhe më e rëndësishmja është përputhja e magnetit të grilave dhe kallepit, kështu që përshtatësi do të projektohet përmes vizatimit nga inxhinierët.Pra, fabrika jonë ka një departament R&D me rreth 8 persona.Studimi jo vetëm i përshtatësve, por edhe i magneteve të grilave, kallëpeve magnetike, gërvishtjeve të kaheve prej gome dhe çelikut, futja e magneteve, futja e aksesorëve për betonin e parapërgatitur.

Për më tepër, ne do të përdorim çelikun me cilësi të mirë, fabrika jonë ka makinën e vet të prerjes me lazer, sipas modelit të vizatimit, punëtorët tanë do të përdorin makinën për prerjen e pllakës së çelikut dhe përputhen me magnetët e mbylljes, dhe më pas do të organizojmë mostra për t'u shprehur për ju, mund të kontrolloni nëse e përmbush kërkesën tuaj.

Kështu që ju mund të bëheni klientët tanë, ne do të bëjmë çmos për t'ju shërbyer, pavarësisht nga cilësia e produkteve ose koha e dorëzimit, ne mund t'ju sigurojmë që fabrika jonë mund ta arrijë atë.Ju lutemi të na kontaktoni në çdo kohë, dhe kërkesa juaj do të përgjigjet shpejt.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë