Makinë pastrimi

Përshkrim i shkurtër:

Makina e pastrimit të kutisë magnetike është e specializuar në pastrimin e shpejtë të makinës së kutisë magnetike, është shumë e përshtatshme për të pastruar kutinë magnetike dhe për t'u përshtatur me madhësi dhe modele të ndryshme.Ne përdorim motorë me fuqi të lartë dhe aksesorë me cilësi të lartë.Pra, edhe nëse kutia magnetike e përdorur për një kohë të gjatë, mund të jetë...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makina e pastrimit të kutisë magnetike është e specializuar në pastrimin e shpejtë të makinës së kutisë magnetike, është shumë e përshtatshme për të pastruar kutinë magnetike dhe për t'u përshtatur me madhësi dhe modele të ndryshme.Ne përdorim motorë me fuqi të lartë dhe aksesorë me cilësi të lartë.Pra, edhe nëse kutia magnetike e përdorur për një kohë të gjatë, mund të bëhet sipërfaqja e lëmuar, dhe ta përdorni menjëherë.

Makina e pastrimit të kutisë magnetike përdori motorin me cilësi të mirë, është rreth 1.5 KW, dhe kjo makinë mund të krahasohet me lloje të ndryshme magnetësh grilash, përmes fotove mund të kontrolloni makinën tonë me fletë metalike të trashë, është inox me cilësi të mirë.Ka një kuadrat në pjesën e sipërme të makinës, tregon formë të madhe, ndaj mos u shqetësoni, çdo magnet i grilave dhe madje edhe kallep magnetike mund të pastrohen.

Natyrisht, ne mund të pranojmë shumë lloje produktesh si një fabrikë magnetike dhe të sigurojmë cilësinë e produkteve tuaja, të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë.

 

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë

    Kategoritë e produkteve