Makinë për spërkatje betoni

Përshkrim i shkurtër:

Makina spërkatës betoni është një produkt i avancuar në teknologjinë e spërkatjes që mundëson rrjedhje të vazhdueshme me rikthim minimal duke siguruar mbulimin e sipërfaqes maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme duke rritur kështu produktivitetin e përgjithshëm të projektit.Makina për spërkatje të betonit përdoret shpesh për të sterilizuar përfundimin...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makina spërkatës betoni është një produkt i avancuar në teknologjinë e spërkatjes që mundëson rrjedhje të vazhdueshme me rikthim minimal duke siguruar mbulimin e sipërfaqes maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme duke rritur kështu produktivitetin e përgjithshëm të projektit.Makina spërkatës e betonit përdoret shpesh për të sterilizuar betonin e përfunduar të përzier me përshpejtues nga hunda e tij në sipërfaqen e ndërtimit.Gryka është instaluar në daljen e tubit dhe ajri është i ngjeshur dhe betoni nxirret.Makina është projektuar me pjesë të veshjes me cilësi të lartë, pompë zhytëse me zhvendosje të ndryshueshme, kamerë të re të zhvilluar dhe trup rrotullues për të marrë besueshmëri më të lartë dhe efikasitet dhe uniformitet të lartë të sterilizimit të betonit.

Makina spërkatës e betonit është mjeti më importues, mund të përdoret për spërkatje në mur dhe përzierje të betonit, mund të përdoret shumë fusha, funksioni i spërkatjes dhe përzierja janë të ndara nga njëri-tjetri, sepse përdor prodhim industrial, ndaj duhet të sigurojmë cilësinë e tij. , sipas kërkesës, shpejtësia e përzierjes dhe shpejtësia e spërkatjes do të personalizohen.

Makina spërkatës e betonit të markës SAIXIN përdori motorin me cilësi të mirë, ne blejmë nga fabrika e madhe e motorëve dhe të gjitha pjesët do të sigurojnë cilësinë, kur prisni të blini makinën e betonit, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do të ofrojmë çmimin konkurrues për ju.

Lloji i pompës: pompa me vidë
Motori: Motor DC pa furça
Tensioni: 380 V
Fuqia: 5 KW
Prurja maksimale: 30 l/min
Presioni maksimal: 50 kg
lartësia e përcjelljes: 50 M


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë

    Kategoritë e produkteve