Rreth Nesh

Profili i Kompanisë

Ningbo Saixin Magnetic Technology Co., Ltd.rrjedh nga Ningbo Solution Magnet Co, Ltd, e cila u themelua në vitin 2008. Kompania jonë ndodhet në Ningbo, një qytet bregdetar juglindor me titullin e kapitalit prodhues në Kinë.Është vetëm 2 kilometra larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Ningbo Lishe.Si prodhuesi i parë profesionist i produkteve të fiksimit magnetik të betonit të parafabrikuar në Kinë, kompania jonë ka një ekip të pjekur K & D dhe pajisje të përparuara të prodhimit në shkallë të plotë.Ne po angazhohemi në ofrimin e zgjidhjeve të plota në fiksimin magnetik për industrinë e betonit të parapërgatitur për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit dhe për të zvogëluar funksionimin manual për fabrikat e betonit të parapërgatitur në të gjithë botën.

Kompania jonë është e specializuar në prodhimin e kutisë magnetike të grilave dhe përshtatësve të markës SAIXIN, grilave magnetike, zgavrës magnetike dhe pjesëve magnetike të ngulitura të parafabrikuara nga betoni.Ne kemi forcë të fortë teknike, cilësi të shkëlqyer të produktit, shumë nga produktet tona janë marrë me patenta kombëtare kineze.Deri më tani, klientët tanë janë shpërndarë në të gjithë Lindjen e Mesme, Australi, Rusi dhe Azinë Juglindore etj. Rrjeti i shitjeve vendase mbulon më shumë se 30 qytete dhe provinca, ne po ofrojmë produkte dhe shërbime profesionale të personalizuara për gati 1000 fabrika të parapërgatitura betoni në brenda dhe jashtë vendit.Klientët tanë përfshijnë China Construction Science & Technology Co., Ltd., Changsha Broad Homes Industrial Group Co., Ltd., Zhongtian Group, Wuhan San mu he Sen, Hualin Green Construction dhe shumë ndërmarrje të tjera të mëdha të ndërtimit të betonit.Si i vetmi anëtar i Shoqatës së Produkteve të Betonit dhe Çimentos të Kinës (CCPA) nga industria e fiksimit magnetik, kompania jonë ka marrë shumë intervista me media autoritative si Kanali Ekonomik Zhejiang dhe Rrjeti i Ndërtimit të Parafabrikuar (www.precast.com.cn) dhe fitoi vlerësime të larta nga tregu.

Turne në fabrikën e Saixin

Cilësia dhe zhvillimi

Ne kemi projektuar dhe prodhuar magnet grilatash dhe montime magnetike për beton të parapërgatitur që nga viti 2008. Ne kemi përvojë të pasur në këtë fushë dhe kemi standarde të larta cilësie.Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë, por me çmim konkurrues në krahasim me Gjermaninë apo markat e tjera.Klientët tanë janë në të gjithë botën, veçanërisht nga Lindja e Mesme, Australia, Amerika e Jugut, Rusia dhe Azia Juglindore ku ndërtimi i parafabrikuar po zhvillohet me shpejtësi.

Së bashku me zhvillimin e industrializimit të ndërtimit në shumë vende në zhvillim, pajisjet magnetike në industrinë e PC-ve janë njohur dhe aplikuar gjerësisht në prodhim, duke përdorur ekspertizën tonë në komponentët magnetikë dhe përvojën e mbështetjes për industrinë e ndërtesave të parafabrikuara, ne tashmë kemi filluar të shërbejmë. fabrika të shumta të njohura për prodhimin e elementeve të betonit.

Avantazhi konkurrues

Shërbimet OEM të ofruara
Raporti i eksportit: 31% – 40%
Lloji i biznesit: Prodhuesi, Shërbimi
Certifikata e cilësisë: CE, ISO9001, ISO14000, FDA, RoHS
Tregjet kryesore të eksportit: Amerika e Veriut, Evropa Perëndimore, Evropa Lindore, Amerika e Jugut, Azia Juglindore, Azia Lindore, Lindja e Mesme, Oqeani, Afrikë
Klienti(ët) kryesorë: XL i parafabrikuar, SANY, SISTEMI I NDËRTIMIT INDUSTRIAL CGPV SDN BHD (Malajzi), RoyalMex, Dextra Manufacturing Co.