Na kontaktoni

Ningbo Saixin Magnetic Technology Co, Ltd.

Adresë

Nr.2 Parku Industrial Xingguang, Distrikti Haishu, Ningbo, Zhejiang, Kinë

Telefoni

Celular: +86 13967814013

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë