PËR NE

Ningbo Saixin Magnetic Technology Co., Ltd.rrjedh nga Ningbo Solution Magnet Co, Ltd, e cila u themelua në vitin 2008. Kompania jonë ndodhet në Ningbo, një qytet bregdetar juglindor me titullin e kapitalit prodhues në Kinë.Është vetëm 2 kilometra larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Ningbo Lishe.Si prodhuesi i parë profesionist i produkteve të fiksimit magnetik të betonit të parafabrikuar në Kinë, kompania jonë ka një ekip të pjekur K & D dhe pajisje të përparuara të prodhimit në shkallë të plotë.Ne po angazhohemi në ofrimin e zgjidhjeve të plota në fiksimin magnetik për industrinë e betonit të parapërgatitur për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit dhe për të zvogëluar funksionimin manual për fabrikat e betonit të parapërgatitur në të gjithë botën.

Produktet e veçuara

  • Shuttering-Magnets
  • Ningbo Saixin Magnetic Technology Co, Ltd.

    Zgjidhje të fiksimit magnetik në industrinë e betonit të parapërgatitur

  • Insert-Magnets

PAJISJET

Makinë prerëse me lazer - TruLaser 3060, TruLaser 3040, (Madhësia maksimale e prerjes: 2 m x 4 m, trashësia maksimale e fletës: çelik i butë 20 mm çelik inox 12 mm, alumini 8 mm) Makinë përkulëse - Akupresi 560060, (Gjatësia maksimale 2 mm trashësi 6 m, Mahchine - trashësia e fletës 1-23mm, gjerësia maksimale 1850mm etj...

APLIKACION

Së bashku me zhvillimin e industrializimit të ndërtimit në shumë vende në zhvillim, pajisjet magnetike në industrinë e PC-ve janë njohur dhe aplikuar gjerësisht në prodhim, duke përdorur ekspertizën tonë në komponentët magnetikë dhe përvojën e mbështetjes për industrinë e ndërtesave të parafabrikuara, ne tashmë kemi filluar të shërbejmë. fabrika të shumta të njohura për prodhimin e elementeve të betonit.