Futni magnet

 • Magnetic Steel Chamfers

  Kamera magnetike prej çeliku

  Shiritat magnetikë të zgavrës së çelikut janë përdorur në kushte të vështira në industrinë e betonit të parapërgatitur.Për shkak të thithjes, ajo mund të vendoset fort dhe saktë kudo në platformë për të bërë brazda të ndryshme dhe modele dekorative.Forca mbajtëse e udhëtimit magnetik është mjaft e fortë për t'u fiksuar fort dhe saktë, nuk do të zhvendoset dhe deformohet.Është i përshtatshëm për t'u përdorur në prodhimin e betonit të parafabrikuar.Ne mund të prodhojmë sipas kërkesave tuaja.Krahasoni me asnjërin...
 • Inserted Sockets Magnets SX-CZ50 Precast Concrete Embedded Threaded Bushing Magnet

  Priza të futura Magnet SX-CZ50 Betoni i parapërgatitur Magnet me fileto të ngulitur

  Përshkrimi i produktit SX-CZ50 janë projektuar për fiksimin e tufave me fileto të ngulitura në prodhimin e betonit të parafabrikuar.Duke përdorur magnet të futur SAIXIN për të fiksuar pjesët e ngulitura, magnetët sigurojnë pjesët kundër rrëshqitjes dhe rrëshqitjes.Produktet tona janë të qëndrueshme, të kursyera, të lehta për t'u përdorur dhe efikase.Për montimet magnetike, faktorët që përfshijnë por pa kufi përmasat, cilësinë e veshjes, forcën mbajtëse janë shumë të rëndësishëm.Edhe me një defekt të lehtë, mund të ndikojë në performancën e tij.Ne e kuptojmë plotësisht këtë ...
 • Rectangle Electrical-box Fixing Magnet Precast Concrete Embedded Electrical-box Magnets

  Magneti fiksues i kutisë elektrike drejtkëndëshe Magnetët e parapërgatitur prej betoni të ngulitur me kuti elektrike

  SXY-7174 Kuti elektrike drejtkëndëshe Magnet fiksues me magnet të parapërgatitur prej betoni të ngulitur Magnetët në kuti elektrike Ningbo Saixin Magnetic Technology Co., Ltd.Është duke u angazhuar në ofrimin e zgjidhjeve të plota në instalimet magnetike për industrinë e betonit të parapërgatitur.Gjatë procesit të prodhimit të betonit të parapërgatitur, ne duhet të futim pjesë të ndryshme në elementët e betonit të parafabrikuar.Për të kursyer kohë, kosto dhe lehtësinë e funksionimit, janë projektuar produktet tona të fiksimit magnetik.SXY-7174 është magnet i përshtatur me kuti elektrike për markën Tajlandë...
 • Rubber Triangular Magnetic Chamfer Strip 8X8mm/10x10mm/15x15mm/20x20mm

  Shirit magnetik trekëndor gome 8X8mm/10x10mm/15x15mm/20x20mm

  Shirita gome magnetike të zbërthimit Ju mund t'i përdorni lehtësisht për të formuar zgavrën nëse grilat nuk kanë dizajn të zgavrës.Krahasuar me shiritin magnetik të çelikut, brezi magnetik i gomës është shumë më i lehtë dhe mund të mbështillet, kështu që është më i përshtatshëm për t'u përdorur në prodhim,Çmimi është shumë më i lirë se zbehja e çelikut.Koha e prodhimit është më e shkurtër për shkak të prodhimit të thjeshtë.Madhësia standarde: 8 * 8 mm, 10 * 10 mm, 15 * 15 mm, 20 * 20 mm Madhësi speciale janë në dispozicion sipas kërkesës!Shiriti magnetik i kahut prej gome jemi ne...
 • Lifting Anchor Magnets

  Magnetët e ankorimit të ngritjes

  Diametri i këtij produkti është 78 mm, I bërë nga një material metalik me një forcë të fortë magnetike prej hekuri neodymium, thithja e poshtme e fiksuesit mund të arrijë 180 kg, e përshtatshme për spirancën ngritëse 2.5T.Në fakt, ne mund të personalizojmë formën dhe forcën e magnetit, në mënyrë që të mund të përputhet nga ankorimi 1.3-5T.Mirë se vini në kërkesën tuaj, ne mund të ofrojmë shërbim të mirë. Këto produkte janë produktet tona të shkëlqyera të fabrikës, ne jemi të mirë në prodhimin e produkteve magnetike.Unë mund t'ju jap të prezantoni disa informacione të strukturës.Ju mund të...
 • 86# Electrical-Box Insert Magnet Precast Concrete Embedded Electrical-box Fixing Magnets

  86# Magnet për fiksimin e kutisë elektrike me magnet të parafabrikuara të ngulitura në kuti elektrike

  Përshkrimi i produktit SXY-7172 magnet i kutisë elektrike është projektuar për të bërë vrimën në panelin e kutisë elektrike kur prodhojmë betonin e parapërgatitur.Magnetët e kutisë elektrike SAIXIN janë përdorur në industrinë e betonit të parapërgatitur.Produktet tona ofrojnë besueshmëri afatgjatë dhe zgjidhje me kosto efektive për industrinë e parapërgatitur.Me përvojat tona të pasura, pothuajse çdo formë mund të arrihet.Futja dhe heqja e lehtë e kutive elektrike siguron procese pune efikase dhe të thjeshta.Pasi të...
 • Manufacturer Precast Concrete Ball-head Lifting Anchor Magnet

  Prodhuesi Magnet i spirancës ngritëse të topit të parafabrikuar prej betoni

  Seria SX-CZ015 është përpunuar nga materiali hekuri dhe është i pajisur me magnet me performancë të lartë, duke siguruar një sistem me fuqi të lartë për sigurimin e spirancave të ngritjes së kokës së topit.Sipërfaqja magnetike është e mbyllur, duke e mbrojtur atë nga korrozioni dhe dëmtimet.Kërkon përdorimin e vulave gome për të stabilizuar spirancën.1.3T, 2.5T dhe 5T janë në dispozicion.Ne gjithashtu mund të prodhojmë sipas kërkesave tuaja.Seritë e magneteve të futur SAIXIN janë projektuar dhe zhvilluar për pjesë të ndryshme të ngulitura të betonit të parapërgatitur.Gjatë prodhimit të betonit të parapërgatitur...
 • Round Electrical-Box Insert Magnet Precast Concrete Embedded Electrical-box Fixing Magnets

  Magnet për fiksimin e kutisë elektrike të rrumbullakët me magnet të parafabrikuar prej betoni të ngulitur

  Magnetët e kutisë elektrike SXY-7173 janë projektuar për të bërë vrimën në panel për kutinë elektrike të rrumbullakët kur prodhojmë betonin e parapërgatitur.Magnetët e kutisë elektrike SAIXIN janë përdorur në industrinë e betonit të parapërgatitur.Produktet tona ofrojnë besueshmëri afatgjatë dhe zgjidhje me kosto efektive për industrinë e parapërgatitur.Materiali i këtij produkti është i përdorur nga najloni i fortë dhe magnet i cilësisë së mirë, ka formën dhe madhësinë e vendosur, prandaj, kërkesa juaj duhet ta personalizoni, është e lehtë për ne pa marrë parasysh vizatimin apo shampon...
 • Professional Manufacturer Precast Concrete Insertion Ball-head Lifting Anchors Magnets

  Prodhuesi profesionist i betonit të parapërgatitur Magnet spiranca ngritëse me kokë topi

  SX-CZ016 është i personalizuar, i përpunuar nga materiali hekuri dhe i pajisur me magnet me performancë të lartë, duke siguruar një sistem me fuqi të lartë për sigurimin e spirancave të ngritjes së kokës së topit.Sipërfaqja magnetike është e mbyllur, duke e mbrojtur atë nga korrozioni dhe dëmtimet.Kërkon përdorimin e vulave gome për të stabilizuar spirancën.2.5T është në dispozicion.Ne gjithashtu mund të prodhojmë sipas kërkesave tuaja.Seritë e magneteve të futur SAIXIN janë projektuar dhe zhvilluar për pjesë të ndryshme të ngulitura të betonit të parapërgatitur.Gjatë procesit të prodhimit të betonit të parapërgatitur...
 • Electronic Box Fixing Magnet System Insert Fixing Magnets for Precast Concrete

  Sistemi magnetik i fiksimit të kutisë elektronike Fut magnet fiksues për betonin e parapërgatitur

  SXY-7171 Magneti për fiksimin e kutisë elektrike me tetëkëndësh Magnetët e ngulitur në kuti elektrike Magnetët e kutisë elektrike SAIXIN janë përdorur në industrinë e betonit të parapërgatitur.Produktet tona ofrojnë besueshmëri afatgjatë dhe zgjidhje me kosto efektive për industrinë e parapërgatitur.Me përvojat tona të pasura, pothuajse çdo formë mund të arrihet.Futja dhe heqja e lehtë e kutive elektrike siguron procese pune efikase dhe të thjeshta.Pasi magneti i fuqishëm të vendoset, ai qëndron i vendosur.Nuk ka rrëshqitje,...
 • Precast Concrete Embedded Corrugate Pipe Fixing Magnets

  Magnet për fiksimin e tubave të valëzuar të parafabrikuara prej betoni

  Për fiksimin e gypave të valëzuar në prodhimin e betonit të parafabrikuar.Madhësi të veçanta në dispozicion sipas kërkesës!Seritë e magneteve të futur SAIXIN janë projektuar dhe zhvilluar për pjesë të ndryshme të ngulitura të betonit të parapërgatitur.Gjatë procesit të prodhimit të betonit të parapërgatitur, ne duhet të vendosim vrima të ndryshme çelësash, vrima grumbullash dhe priza lidhëse ose ngritëse.Duke përdorur magnet të futur SAIXIN për të fiksuar pjesët e ngulitura, magnetët sigurojnë pjesët kundër rrëshqitjes dhe rrëshqitjes.Produkti ynë është i qëndrueshëm, me kosto të ulët, të lehtë për t'u përdorur dhe efikas...
 • PVC Sealing Section Insert Magnet Precast Concrete Insert Fixing Magnet

  Magneti i futjes së seksionit të vulosjes së PVC-së Magnet fiksues i futjes së parapërgatitur prej betoni

  Magneti i futjes së seksionit vulosës të markës SAIXIN SXZ-110 janë projektuar për të rregulluar seksionin e vulosjes kur prodhojmë betonin e parapërgatitur.Ky artikull mund të përdoret për një kohë të gjatë dhe funksionon lehtësisht, kështu që ne mund të kursejmë kosto gjatë punimit të paneleve të murit.Njëra është e pozicionuar, qëndron fort, pa rrëshqitje, si me forcë ngjitëse shumë të fortë mbi platformë.kemi permasat D150,D110,D75,D45 etj, mund te shohim ne mes te produktit eshte vidhe, eshte i rrethuar me najlon te trashe, sigurisht qe te gjitha produktet pranojne c...
12Tjetra >>> Faqe 1/2