Magnetët e ankorimit të ngritjes

Përshkrim i shkurtër:

Diametri i këtij produkti është 78 mm, i bërë nga një material metalik me një forcë të fortë magnetike prej hekuri neodymium, thithja e poshtme e fiksuesit mund të arrijë 180 kg, e përshtatshme për spirancën ngritëse 2.5T. Në fakt, ne mund të personalizojmë formën dhe forcën e magnetit , kështu që mund të përputhet nga ankorimi 1.3-5T.Mire se erdhet ne...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Diametri i këtij produkti është 78 mm, I bërë nga një material metalik me një forcë të fortë magnetike prej hekuri neodymium, thithja e poshtme e fiksuesit mund të arrijë 180 kg, e përshtatshme për spirancën ngritëse 2.5T.

Në fakt, ne mund të personalizojmë formën dhe forcën e magnetit, në mënyrë që të mund të përputhet nga ankorimi 1.3-5T.Mirë se vini në kërkesën tuaj, ne mund të ofrojmë shërbim të mirë

Këto produkte janë produktet tona të shkëlqyera të fabrikës, ne jemi të mirë në prodhimin e produkteve magnetike.Unë mund t'ju jap të prezantoni disa informacione të strukturës.

Mund të shihni se ky produkt është një strukturë gjysmërrethi, ka një brazdë në mes të qendrës, dhe në fund të qendrës ka një vrimë të mbushur me fill, mund të personalizohet M10, M12, M14, M16 etj, edhe nëse vendi i ndryshëm përdorni fijet e formateve të ndryshme, të gjitha llojet e tyre ne mund t'i ofrojmë, prandaj mos u shqetësoni, të gjithë kërkesat tuaja që ne mund t'i arrijmë.

Në pjesën e poshtme të magnetit shihen dy rrathë me ngjitës të zi, është sipërfaqe e lëmuar dhe nuk rrëshqet, pra është standard për ne, cilësia e produkteve tona është shumë e mirë dhe mund të na kontaktoni në çdo kohë.

Si fabrikë ne mund të prodhojmë produktet me çmim konkurrues, çdo kërkesë mund të bëjmë çmos për ta arritur atë, dhe më e rëndësishmja është dërgimi i të gjitha produkteve në kohë, kështu që ju mund të na dërgoni pyetje, edhe nëse ne vetëm si ju furnizuesi referencë.

Shpresoj se ju mund të vizitoni fabrikën tonë dhe ne mund të ndërtojmë bashkëpunim me një kohë të gjatë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë