Магнети за кревање сидро

Краток опис:

Дијаметарот на овој производ е 78 mm. , за да може да одговара од 1,3-5T сидро.Добредојдовте во...


Детали за производот

Ознаки на производи

Дијаметарот на овој производ е 78 mm.

Всушност, можеме да ја прилагодиме формата и јачината на магнетот, за да може да одговара од сидро од 1,3-5T.Добредојдовте во вашето барање, можеме да обезбедиме добра услуга

Овие производи се нашите фабрички одлични производи, ние сме добри во производството на магнетни производи.Можам да ви дадам неколку информации за структурата.

Можете да видите дека овој производ е полукружна структура, има жлеб во средината на центарот, а на дното на центарот има дупка полна со конец, може да се прилагоди M10, M12, M14, M16 итн, дури и ако е различна земја користете ја нишката за различни формати, сите видови од нив можеме да ги обезбедиме, затоа не грижете се, сите ваши барања да можеме да ги достигнеме.

На дното на магнетот, можете да видите два круга со црн лепак, тој е мазна површина и не се лизга, така што ние сме стандардни, квалитетот на нашите производи е многу добар и можете да не контактирате во секое време.

Како фабрика можеме да ги произведуваме производите со конкурентна цена, секоја побарувачка можеме да дадеме се од себе за да ја достигнеме, а најважно е испораката на сите производи навреме, така што можете да ни испратите барање, дури и ако ние само како ваш референтен добавувач.

Се надевам дека можете да ја посетите нашата фабрика и можеме да изградиме соработка долго време.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја