Адаптер за магнети за затворање Готови бетонски адаптер

Краток опис:

Се користи со нашите SAIXIN магнети за затворање заедно, висока јачина, добра ригидност, специјалниот дизајн на забот на рабовите може да го затвори ангажманот со магнетната чашка, силната спојка, под дејство на надворешна сила не создава никаква празнина, лабава, ја прави конечната бетонска ѕидна плоча квалитетна да се постигне ...


Детали за производот

Ознаки на производи

Се користи со нашите SAIXIN магнети за затворање заедно, висока јачина, добра ригидност, специјалниот дизајн на забот на рабовите може да го затвори ангажманот со магнетната чашка, силната спојка, под дејство на надворешна сила не создава никаква празнина, лабава, ја прави конечната бетонска ѕидна плоча квалитетна за да се постигне оптимално.

Оваа серија таптери може да се користи со SX-600, SX-800, SX-1000, SX-1350 магнетна кутија, исто така, можеме да обезбедиме сопствена услуга.

нашите SAINXIN адаптери се користат за брзо фиксирање на процепите за прозорци и врати, дрвени ролетни, држачи од бетонски влакна и други елементи за ролетни.

Всушност, дури и ако изгледа толку едноставно, висината, должината, структурата, цврстината на челикот, а најважно е усогласувањето со магнетот за затворање и кофражот, така што адаптерот ќе биде дизајниран преку цртање од инженери.Така, нашата фабрика има оддел за истражување и развој со околу 8 луѓе.Не само што ги истражуваат адаптерите, туку и магнетите за затворање, магнетните кофражни, гумени и челични рабови, вметнете магнети, вметнете додатоци за готови бетон.

Покрај тоа, ние ќе користиме челик со добар квалитет, нашата фабрика има сопствена машина за ласерско сечење, според дизајнот на цртежот, нашите работници ќе ја користат машината за сечење на челичната плоча и ќе одговараат на магнетите за затворање, а потоа ќе организираме примероци за изразување за вас, можете да проверите дали го исполнува вашето барање.

За да можете да станете наши клиенти, ние ќе се потрудиме да ви служиме, без разлика на квалитетот на производите или времето на испорака, можеме да обезбедиме за вас дека нашата фабрика може да го достигне.Ве молиме контактирајте со нас во секое време, и вашето барање ќе биде одговорено брзо.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја